Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Panel
offline ladypank blog budowlany - wyślj wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: HEROS Z GARAŻEM 2-ST
16651 odwiedzin | wpisów: 52, komentarzy: 241, obserwuje: 47

Wolne tempo

autor: ladypank blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Ze względu na to że ekipa ciągnie w międzyczasie inne budowy nasza jeszcze nie nabrała tempa. zaczęliśmy 23 kwietnia: ławy... 3 tygodnie przerwy; murowanie z bloczka....3 tygodnie przerwy... itd. 1 czerwca zalewanie chudziaka... i znowu przerwa. W międzyczasie był hydraulik i wyprowadził kanalizację oraz wodę. Podjęliśmy też decyzje o rezygnacji z kominka z płaszczem wodnym w salonie, a więc już tniemy koszty, a to dopiero początek. Czyli będziemy mieli tylko 1 komin. Komin będzie murowany, ponieważ chcemy go wykończyć klinkierem. W pierwszej wersji miały byc dwa kominy systemowe.

Humor ekipie dopisuje... jest pierwsza wiecha...żeby hudziak nie popękał, żeby....żeby.... każda okazja do opicia dobra..a inwestorka musi gonić do sklepu. trzeba barek uzupełnic na te  "okazje"

Komentarze (5)
autor: wichrowewzgorza   dodano: 7 miesięcy temu
tak to juz jest jak ekipy budowlane dziesięć srok za ogon chcą trzymać. TO nie fer wobec inwestora.A co do wiechy proponuje wprowadzić bony "wiechowe" :) Po każdym etapie laurka zamiast flaszki:) może być nawet z kwiatkiem lub odciskiem tego lub owego od inwestorki. Jak przyjdzie wiecha na dachu laurka będzie biletem wstępu:))))))
autor: roza_konin   dodano: 7 miesięcy temu
Współczuję takich przestojów. Gdyby wykonawca konkretnie ustalił harmonogram ze wszystkimi swoimi klientami to nie byłoby takich kwasów. Ale takie są realia. Moja ekipa po wylaniu ław coś zaczęła przebąkiwać o wiesze... Uciąłem krótko :-)
autor: lukaszasiaprzyslonecznej6   dodano: 7 miesięcy temu
Ja tam bym się cieszył z takich przerw. Pośpiech w budowlance to zło i po latach wychodzą różne kwiatki 😁 Komin systemowy też można odbudować klinkierem bez problemu. PS moja ekipa, (10os.) na raz robi 5-8 budów i działa to bez problemu. Podstawa to zaufani pracownicy i ogarnięty szef 😊 powodzenia pozdrawiam 😉
autor: maly-domek   dodano: 7 miesięcy temu
System kominka z płaszczem wodnym jest ciężkim systemem do sterowania, mamy znajomych, którzy to maja i jakoś nie są zachwyceni, choć będą pewnie jego zwolennicy, zawsze możecie pociągnąć dgp jako system dodatkowy.
autor: kurowska_ambrozja_c   dodano: 7 miesięcy temu
Gratuluję 1 etapu. We wrześniu wybiorę się do was zobaczyć na żywo jak się domek prezentuje :)